Značenie laserom

značenie laseromLaserové značenie je popisovanie rôznych materiálov laserovým lúčom, ktorý povrch materiálu tepelne ovplyvní resp. pri vyššom výkone materiál odparuje, čím vytvára kontrastný , detailný a odolný popis. Laserové značenie v porovnaní s inými spôsobmi značenia ponúka vysokú produktivitu a flexibilitu. Ďaľšími výhodami sú rýchlosť, presnosť, bezkontaktný proces a žiaden spotrebný materiál.

Integračný laser i104lg

i103lg

Laser i104lg v prevedení s malou galvanometrickou hlavou určenou na zabudovanie do linky využíva najmodernejšiu technológiu vláknového laseru. Vyznačuje sa kompaktnosťou, dlhou životnosťou budiacich diód, vysokou kvalitou laserového zväzku a nízkou spotrebou elektrickej energie.

Čítať ďalej...

Laserová pracovná stanica L-Box 2

L-Box

Laserový značiaci systém SIC Marking L-Box 2 predstavuje kompletnú pracovnú stanicu, kde je značiaca hlava zabudovaná do kompaktnej skrine s plným bezpečnostným krytovaním triedy I.
Systém využíva najmodernejšiu technológiu vláknového laseru, ktorá sa vyznačuje kompaktnosťou, dlhou životnosťou budiacich diód, vysokou kvalitou laserového zväzku a nízkou spotrebou elektrickej energie.

Čítať ďalej...

Laserová pracovná stanica XL-Box 4

L-Box

Laserový značiaci systém SIC Marking XL-Box 4 predstavuje kompletnú pracovnú stanicu vhodnú na značenie väčších výrobkov. 

Čítať ďalej...

Laserová pracovná stanica XXL-Box

L-Box

Laserový značiaci systém SIC Marking XXL-Box predstavuje kompletnú pracovnú stanicu vhodnú na značenie veľkých výrobkov. 

Čítať ďalej...

Hľadať

SIC Slovensko s.r.o.

Severná 19/A

934 01 Levice

tel: 036 270 2893

fax: 036 6301 084

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

www.sic-slovensko.sk